תחומי מומחיות

 • בעלי עסקים
 • לקוחות פרטיים

השקעות

 • ניתוח השקעות מלא – התאמות לבעלי שליטה, הכולל בתוכו מרכיבי עלות, בדיקת מיסוי, ביטוח וטיב הגוף המנהל, ניהול סיכונים חיצוני ואובייקטיבי.
 • השקעותטיפול בתיקי נוסטרו – מתוך חשיבה על גמישות וצרכי בעל העסק, נבנים אצלנו תיקים מיוחדים המאפיינים את העסק הספציפי.
 • השקעות מיוחדות בנכסים אלטרנטיביים – מעבר להשקעות הקלאסיות בשוק ההון יש צורך ביצירת אלוקציה (פיזור) שתייצר יציבות בתיק ההשקעות גם כשהשוק יורד על ידי השקעה בנכסים שיהיו אדישים לשינויים בשוק.

ניהול סיכונים

בעולם ההשקעות פוטנציאל הרווח עשוי לסנוור גם את המשקיע המנוסה ביותר. מנהל תיק השקעות אחראי יודע כי ניהול סיכונים הוא הסרגל איתו ניתן לייצר תשואה אמיתית לאורך זמן.   הימור פיננסי משמעו החלטה לאור פוטנציאל הרווח בלבד. ניהול סיכונים לוקח יחד עם פוטנציאל הרווח את מחיר הטעות.

ומחיר הטעות הוא שבסופו של דבר יכריע אם נכנסים להשקעה-

 • ניהול סיכונים חיצוני ואובייקטיבי – דוחות לתחקור ולניתוח סיכונים פיננסים של תיקי ההשקעות שלכם, בכדי שתוכלו להבין טוב יותר את מכלול הסיכונים החבויים וגם להשוות פרמטרי סיכון בין תיקים שונים

מימון

למפרט פמילי אופיס עומדת בקשר עם גופי המימון ואנשי המקצוע הטובים בארץ בתחום האשראי. היכולת שלנו לראות את סך תיק הנכסים שך הלקוח מאפשרת החלטה פיננסית מדויקת.

 • פתרונות מימון ואשראי, לבעלי מחזור של 5 מליון ₪ ל-50 מליון ₪ היכרות מלאה עם דרישות עולם האשראי החוץ בנקאי והמוסדיים.
 • מיזוג ורכישה של חברות, תיווך לקרנות (פימי פורטיסימו) ובין לקוחותינו.
 • מימון נדלן בארץ – כחלק מפיזור ההשקעה – בעל בטוחות חזקות ובליווי תאגיד אשראי.

ביטוח ופנסיה

 • מעקב פנסיוני מדויק – בדיקת הפקדות כוללת – נכון להיום 15 מליארד ₪ אינם משויכים ונמצאים בחשבון מעבר ללא דורש בחברות הביטוח, אנו דואגים לוודא שכל ההפקדות ימצאו את דרכן לחשבון בעל העסק והעובד.
 • בקרת איכות פיננסית– נכון להיום קיימות טעויות רבות בחישוב צבירת הכספים בתוכניות החיסכון הפנסיוניות, חוסר הצמדה, אי התחשבות במנגנוני בונוס ואי ביצוע שינויים שנדרשו על ידי המבוטח , השירות מומלץ לכל בעל פוליסה טרום שנת 2001.
 • מרכזיות לפיצויים – ביצוע תהליך מלא לפי חוזר משרד האוצר, פירוק ן/או טיפול בעודפים גם אל מול בית הדין לעבודה.

השקעות

שוק ההון ותחום הנדל”ן מספקים לא מעט אפשרויות למשקיעים פרטיים. בלמפרט פמילי אופיס תוכלו לרכז את תיק ההשקעות הפרטי שלכם וליהנות מבית מקצועי לנכסים הפיננסים שלכם: שוק ההון, נדל”ן, סטארטאפים (אנג’לים), נדל”ן חו”ל. מימון נדל”ן.

בקרת איכות פנסיונית

ניתוח פנסיוני והשקעות מלא, התאמות לצרכי המשפחה – בדגש על מיסוי ופטורים בהעברה בין דורית. בדיקת הפקדות אישית – נכון להיום 15 מיליארד ₪ אינם משויכים ונמצאים בחשבון מעבר ללא דורש בחברות הביטוח, אנו דואגים לוודא שכל ההפקדות ימצאו את דרכן לחשבון העמית.

בקרת איכות אישית– נכון להיום קיימות טעויות רבות בחישוב צבירת הכספים בתוכניות החיסכון הפנסיוניות, חוסר הצמדה, אי התחשבות במנגנוני בונוס ואי ביצוע שינויים שנדרשו על ידי המבוטח , השירות מומלץ לכל בעל פוליסה טרום שנת 2001.

ייעוץ ליווי לפרישה

פרישה מעבודה היא אירוע המס הגדול ביותר בחייו של אדם, המטרה של כל פורש לשמור על רמת חיים קרובה ככל האפשר לזו שהייתה לו ערב הפרישה. כאשר אנחנו עוזבים מקום עבודה או מגיעים לגיל פרישה, עלינו להחליט מה לעשות עם כספי הפיצויים והתגמולים שנצברו לזכותנו. תכנון מיסוי פרישה נועד כדי ליצור חיסכון מקסימאלי לפורש תוך בדיקת צרכיו האישיים לאחר הפרישה.

ייעוץ משפטי

צוואות, ירושות נאמנויות.