הצורך והפתרון

כמו עסק מצליח – משפחה עתירת נכסים המבקשת להביא את ביצועי נכסיה לשיא, מתמודדת עם כמות בלתי נסבלת של מידע. ריבוי ערוצי המידע: יועץ ההשקעות בבנק, מנהל תיקים, רואה החשבון, יועץ משכנתאות, סוכן הביטוח.

עודף המידע מביא לקושי בקבלת החלטות ומציף צורך משמעותי:

בחירת המוצרים הפיננסים, הפנסיוניים והביטוחיים נעשית בטלאים, ובראייה צרה. התוצאה היא אי התאמה לצרכי העסק או המשפחה ובזבוז זמן. מקור הטעות במקרים אלו הוא מענה נקודתי על צורך מסוים ללא התחשבות בכלל הנכסים והצרכים של המשפחה, ברגולציה משתנה ובשוק דינמי. פנייה של הלקוח לנותני השרות בבנקים, בחברות ההשקעות ובחברות הביטוח מביא לאובדן זמן, אנרגיה ולכמות עצומה של מידע וחוזר חלילה…

משפחה עתירת הון לרוב תיעזר באיש מקצוע בעל הכשרה נקודתית בתחום מסוים ומצומצם. לרוב ליווי נקודתי המאדיר את הקוטביות בתיק הכולל, ויוצר פערים גדולים בין המצב הקיים לזה הרצוי בעת בחינת הצורך. כמו כן, מרבית נותני השירותים פועלים בעולם מוצרים מצומצם לעומת זאת, יריעת האפשרויות רחבה ומשמעותית יותר אינה נגלית למקבלי ההחלטות במשפחה.

הצורך

הפתרון

ניהול ההון עשוי להיות משימה מורכבת ותובענית הדורשת מומחיות של איש מקצוע Lempert family office אחראית לנווט עבורכם בסבך הפיננסי.

  • השקעות – צבירת הון אינה מיועדת לשימור בלבד אלא להעצמה.
    ההון הפנוי של לקוחותינו מיועד להפוך למכפיל כוח פיננסי דרך השקעות חכמות ומיוחדות שנבחרו בקפידה על ידינו, ומאושרת לאחר בדיקת ניהול סיכונים קפדנית כדי לאפשר לכל משפחה מקסימום תשואה במינימום חשיפה
  • פתרונות פיננסים Custom Made לכל לקוח יחד עם אנשי המקצוע מהעולם הפיננסי, הפנסיוני, המיסויי, המימוני והביטוחי ונתפקד בפועל כמנהלי הכספים, ההשקעות והסיכונים האישי של המשפחה.
  • שילוב כוחות של מומחי השקעות, מומחים מעולם ייעוץ המס, הפנסיה, והביטוח בישראל.
  • באמצעות תכנון פיננסי מותאם אנו מלווים את בעל העסק/ המשפחה לבניית תיק חיסכון כולל תחת פיקוח ובקרה של מומחים המוודאים את שמירת התאמתו לאור השינויים בצרכים, בשוק וברגולציה.

היתרונות